Previous

ATTACK FD42 8čl. náhradný diel - liatinové teleso

Previous

Bezdrôtový riadiaci systém s farebným dotykovým displejom living by Danfoss; CF-EA Externá anténa - 2m kábel 088U0250

ATTACK Zmiešavací okruh pre kotly ATTACK PEL30, DP, DPX 15 – 35 kW – Oventrop

Výrobca: ATTACK
Kód produktu: DPP25003
Dostupnosť: Skladom
310,00€
Bez DPH: 258,33€

Zmiešavací okruh pre kotly ATTACK PEL30, DP, DPX 15 – 35 kW – Oventrop. Pri nízkej teplote vratnej vody (pod 50°C) vstupujúcej do kotla, dochádza na vnútorných oceľových stenách kotla k tvorbe škodlivých kyselín, kondenzátu a dechtu, ktorých pôsobením dochádza k poškodzovaniu oceľových stien kotla. Vhodným riešením ochrany pred týmto nepriaznivým javom a zároveň spôsobom zvýšenia životnosti kotla je použitie zmiešavacieho zariadenia – Regumat ATTACK-OVENTROP. Inštaláciou zmiešavacieho zariadenia sa vytvorí kotlový a vykurovací okruh. Zmiešavacie zariadenie ATTACK-OVENTROP pri nastavení termostatickej hlavice na 5 – 6 stupni udržuje teplotu vratnej vykurovacej vody vstupujúcej do kotla nad 65°C a tým predchádza možnosti poškodzovaniu oceľových stien kotla. Zmiešavacie zariadenie ATTACK-OVENTROP zaručuje výrazne dlhšiu životnosť kotla.
Regumat ATTACK-OVENTROP sa skladá z trojcestného zmiešavacieho ventilu, termostatickej hlavice s kapilárou, bypassu,
ventilu pre samotiažnu cirkuláciu (alt.prirodzenú cirkuláciu), trojstupňového obehového čerpadla, uzatváracích ventilov,
teplomerov a tepelnej izolácie. Výhoda tohto riešenia spočíva v kompaktnosti, jednoduchosti obsluhy a zaručenej ochrany oceľového výmenníka kotla.

  • predchádzanie poškodenia kotla
  • zvyšovanie životnosti kotla
 
SvetlosťDN25 
Max. Druck10 bar
Max. teplota120 °C
Hodnota Kvs3,9 
Stavebná výška izolácie365 mm
Šírka izolácie250 mm
Osová vzdialenosť125 mm