Internetový obchod najlacnejsikotol.sk sa zaoberá predajom kotlov, radiátorov a produktov v odbore TZB (technického zabezpečenia budov). Taktiež sa snažíme byť nápomocní pri poradenstve s realizáciou Vašej stavby alebo rekonštrukcie. V tomto sektore, obore, sfére pracujeme mnoho rokov a máme viac ako 20 ročné skúsenosti nielen v oblasti montáže, ale aj kvality materiálov, produktov a inovácií. Eshop najlacnejsikotol.sk vznikol ako snaha priblížiť Vám produkty inštalatérskeho sveta v oveľa dostupnejších cenách ako nájdete v obchodoch, nakoľko nám záleží práve na Vás a Vašej spokojnosti.

K zvýšeniu spokojnosti našich zákazníkov sa snažíme realizovať prepravu tovaru až domov, či už za pomoci nášho podnikového auta, alebo prepravnou spoločnosťou a to všetko cez internet, z pohodlia Vášho domova.

Za Vaše odporúčania, postrehy, požiadavky, pripomienky a komentáre Vám budeme vďační ak pošlete na info@najlacnejsikotol.sk nakoľko chceme naše služby pre Vás neustále skvalitňovať a uspokojiť tak Vaše potreby v čo najvyššej možnej miere.

Snažíme sa náš sortiment nielen neustále rozširovať ale aj inovovať a kráčať s trendom vo vývoji technológií. Vzhľadom na veľké množstvo produktov dostupných na trhu sa snažíme vyberať najzaujímavejšie výrobky od jednotlivých značiek, avšak vieme Vám zabezpečiť ich kompletný sortiment.


Navštívte nás aj na facebooku!