Previous

VIESSMANN Vitodens 222-W 26kW HO2B B2LB129

Previous

VIESSMANN Vitodens 222-W 35kW HO2B B2LB130

VIESSMANN Vitodens 222-W 35kW HC1B B2LB127

Výrobca: VIESSMANN
Kód produktu: B2LB127
Dostupnosť: Skladom
2 760,00€
Bez DPH: 2 300,00€

Kompaktný plynový kondenzačný kotol s integrovaným nabíjacím zásobníkom z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele, menovitý tepelný výkon: 1,8 až 35 kW
Kondenzačný kompaktný kotol s integrovaným nabíjacím zásobníkom z ušľachtilej ocele
So svojím výkonom až 35 kW je plynový kondezačný kompaktný kotol Vitodens 222-W ideálny pre byty a rodinné domy. Vojde sa aj do stenového výklenku v kúpeľni, kuchyni či v nejakej technickej miestnosti.
Osobitne tu treba vyzdvihnúť komfortné poskytovanie teplej vody. Plynový kondenzačný kotol má zabudovaný nabíjací zásobník vody z ušľachtilej ocele s obsahom 46 litrov.
Toto množstvo je v prípade odberu teplej vody porovnateľné so separátnym 150 litrovým zásobníkom teplej vody.
Princíp funkcie nabíjacieho zásobníka
V porovnaní s konvenčným zásobníkom teplej vody, nabíjaciemu zásobníku stačí na dodanie rovnakého množstva teplej vody výrazne menší vodný objem.
U nabíjacieho zásobníka voda ohriata na princípe prietokového ohrievača priebežne doteká a je okamžite k dispozícii. Senzory zabezpečujú stálu teplotu na výtoku.
V prípade potreby sa aktivuje cylindrický horák MatriX a zohreje vodu na požadovanú teplotu. Táto výhoda nabíjacieho zásobníka sa prejaví najmä v prípade dlhšieho kúpeľa vo vani či sprchovania .
 
Prednosti a výhody: 
·        Priestorovo nenáročné plynové kondenzačné kompaktné zariadenie vhodné do kuchynskej linky
·        Vysoký komfort dodávky teplej vody vďaka integrovanému 46 litrovému nabíjaciemu zásobníku
·        Dlhú životnosť a účinnosť garantuje výmenník tepla Inox-Radial
·        Vďaka nízkym otáčkam dúchadla je prevádzka veľmi tichá
·        Regulácia Vitotronics so zobrazením priamo zrozumiteľného textu a grafiky umožňuje obsluhu aj cez aplikáciu (voliteľne)
·        Energetická trieda: A
 
Tento nástenný kondenzačný kompaktný kotol s presvedčí svojim vysokým výkonom ohrevu pitnej vody a komfortnou reguláciou - voliteľne aj prostredníctvom aplikácie
So svojím výkonom až 35 kW je plynový kondezačný kompaktný kotol Vitodens 222-W ideálny pre byty a rodinné domy. Vojde sa aj do stenového výklenku v kúpeľni, kuchyni či v nejakej technickej miestnosti.
Osobitne treba u kotla Vitodens 222-W vyzdvihnúť jeho integrovaný nabíjací zásobník pitnej vody z ušľachtilej ocele s objemom 46 litrov. Toto množstvo je počas odberu teplej vody porovnateľné so 150 litrovým zásobníkom. U nabíjacieho zásobníka voda ohriata vo výmenníku tepla (na princípe prietokového ohrievača) priebežne doteká a je takto okamžite k dispozícii.