VITAJTE NA NAŠEJ INTERNETOVEJ STRÁNKE...

Najlacnejsikotol.sk

media
25 Apr

Výmena kotla za nový. Čo všetko potrebujete vedieť

Vymeniť starý kotol za nový sa oplatí nielen vtedy, ak už dosluhuje. Je to ideálna voľba aj v prípade, že novinka bude energeticky podstatne východnejšia, alebo kotol dosiahol svoj odporúčaný vek prevádzky, čo je obvykle 15 rokov. 

Čítať viac
media
24 Apr

Ako sa správne starať o kotol

Aj menej technicky zdatní jedinci musia pochopiť, že kotol nie je ústredné kúrenie v paneláku a je potrebné mu venovať pozornosť. Je to spotrebič, ktorý si vyžaduje pozornosť, aby dobre, dlho a optimálne slúžil. 

Čítať viac
media
13 Mar

Prečo je kondenzačný kotol ideálne riešenie pre rodinný dom?

Hľadáte najlepší kotol pre vašu vysnívanú novostavbu? Prečítajte si hlavné argumenty, prečo je kondenzačný kotol ideálne riešenie.

Čítať viac
media
12 Mar

Čo všetko určuje cenu plynového kotla?

Pri kúpe plynového kotla je cena určite jedným z parametrov, na základe ktorých sa rozhodujeme. Preto je vhodné vedieť, za čo platíme, čo je dôležité v cene zohľadniť a kde je možné usporiť.

Čítať viac
media
04 Feb

Elektrina, plyn, tuhé palivo. Čo sa oplatí z hľadiska prevádzky?

Staviate, rekonštruujete dom, alebo premýšľate o inovácii vykurovacieho zariadenia? Možno sa vám zídu informácie o výhodnosti jednotlivých druhov palív. Kotol sa totiž nevyužíva len počas zimy, ale celoročne aj na ohrev teplej vody. Je našim neustálym spoločníkom a preto treba okrem obstarávacích nákladov zvážiť aj prevádzkové.

Čítať viac
media
04 Feb

Kontrola kotlov v rodinných domoch: ako často, kde a na čo nezabudnúť

Vlastniť plynový kotol v dome predstavuje aj istú zodpovednosť. Jeho pravidelné používanie si vyžaduje ako servis, tak aj pravidelnú revíziu. Aby nielen slúžil, ale aby sme si boli istí, že neohrozuje nás ani okolie.

Čítať viac
media
07 Jan

Ako správne vybrať plynový kotol do rodinného domu

Plánujete stavbu rodinného domu a premýšľate, aký kotol si vybrať? Naše rady vám môžu pomôcť zorientovať sa v zložitej spleti informácií a nájsť ten správny pomer medzi cenou, kvalitou a výkonom.

Čítať viac
media
04 Jan

Kedy sa oplatí kondenzačný plynový kotol a kedy zas bežný kotol?

Ak stojíte pred výberom nového kotla, rozhodujete sa medzi klasickým a kondenzačným. V akých prípadoch je kondenzačný kotol správnou voľbou a kedy naopak ide o vyhodené peniaze?

Čítať viac
media
media
media
27 Dec

Správne umiestnenie kotla

Vybrali ste si ideálny kotol pre váš dom, ale otázkou ostáva, kam s ním. Mal by byť dostupný, bezpečne umiestnený, ale aj vo vhodnom prostredí. 

Čítať viac
media
04 Dec

Na čo si dať pozor pri používaní kondenzačného kotla

Kondenzačné kotly možno považovať za najúspornejšiu alternatívu pri vykurovaní plynom. Aj ony však majú svoje potreby a ak chcete, aby vám dlho a dobre slúžil, je potrebné dodržať niekoľko základných pravidiel.

Čítať viac

Kontaktné informácie

  • GAMAJA Heizung s. r. o. Golianovo 403
  • Mobil: +421 910 389 351
  • Infolinka: Pondelok - Piatok 8.00 - 16.00 info@najlacnejsikotol.sk

Prečo práve my?